Belediye Başkanlığı Düşük Şartlarda 24 Kamu Personeli Alımı Yayınladı

Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 21 Kasım 2018 Tarihinde yayınlamış olduğu ilanla Okur Yazar adaylarında başvuru yapabileceği 24 kamu personeli alımı ilanını yayınlamış olup başvurular 26 Kasım 2018 Tarihinde sona erecektir. KPSS Şartı bulunmamaktadır.

Belediye Başkanlığı Düşük Şartlarda 24 Kamu Personeli Alımı Yayınladı

Şırnak Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı için adayların Okur – Yazar olması yeterlidir. Ayrıca KPSS şartı bulunmamakta olup başvurular 26 kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Beden İşçisi (Genel) 24 kişi Noter Kurası ile belirlenecek olup açık iş sayısının dört katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere sadece sözlü sınav yapılacak olup sınav günü, saati ve yeri sınava katılmaya hak kazanan adaylar Kamu Kurum ve Kuruluşunun internet sitesinden duyurulacaktır. Ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru yapacak adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR müdürlüklerine şahsen veya iş ilan numarası 00004734961 ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. Kamu Personeli Alımı İl veya ilçe düzeyinde yayınlanan geçici işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Noter Kurası 27 Kasım 2018 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 saatleri arası Şırnak Belediye Başkanlığında Çekilecektir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep DELİOĞLU
Recep DELİOĞLU - 9 ay Önce

Neden iş başvuru formu çıkmıyor