Belediye Başkanlığı Büro Memuru Alımı! Başvurusu Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında büro memuru alımı ilanı yapılmıştır. Burdur Ağlasun Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere önlisans mezunları arasından büro memuru alımı başvuruları başlamıştır. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 31.01.2020, 11:41
Belediye Başkanlığı Büro Memuru Alımı! Başvurusu Başladı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan çerçevesinde Belediyede istihdam edilmek üzere önlisans mezunları arasından büro memuru alımı yapılacağı duyuruldu. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detaylarıyla aşağıda verilmiştir.

Başvuru şartları neler; Burdur Ağlasun İlçe Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre önlisans mezunları arasından daimi olarak istihdam edilmek üzere büro memuru alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak adayların statüsü Eski Hükümlü veya TMY olması ve önlisans mezunu olması gerekmektedir. İlgilenen adayların KPSS – P93 puanı dikkate alınmak suretiyle B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması şartı aranmaktadır.

Başvuru şekli ve süreci; Yukarıdaki şartlara haiz adaylar için başvurular internet ortamında İŞKUR resmi web sitesi üzerinden online olarak başlanmıştır. Başvuracak adayların 4 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan 00005381378 numaralı ilana yapılması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)