Belediye Başkanlığı Bünyesine Kadrolu Memur Alınıyor

Isparta İli Keçiborlu İlçesi Senir Belediyesi tarafından yapılan ilan ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 25.02.2019, 09:52 25.02.2019, 12:25
Belediye Başkanlığı Bünyesine Kadrolu Memur Alınıyor

Senir Belediyesi bünyesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak alınacak kamu personelleri İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru ünvanlarında çalıştırılmak üzere alınacaklardır.

1 kişi İtfaiye eri ve 1 kişi Zabıta Memuru olarak yapılacak alımda adayların kadın, erkek, Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olması, en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması ve KPSS P93 puan türünden en az 60 puan alması gerekmektedir.

İlan edilen itfaiye eri kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavlarına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, zabıta memuru kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSSP3 puanını almış olmak.

Zabıta memuru ve itfaiye eri kadrolarına başvuru yapılabilmesi için tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Başvurmak isteyen adaylar aşağıdaki linkte belirtilen başvuru evrakları ile 12 Mart 2019 ile 19 Mart 2019 tarihleri arasında başvurularını şahsen Senir Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapmaları gerekmektedir.

Senir Belediyesi alım ilanını incelemek için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hamza cobanli 2 yıl önce
Tesisatci 10yil Bu iş yapiyorum