Belediye Başkanlığı Bay ve Bayan Daimi 29 Büro Memuru Alıyor

Yayımlanan ilan kapsamında Belediye Başkanlığına bağlı ilçelerde bay ve bayan daimi 29 büro görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru tarihi, başvuru adresi ve şartlar neler. Tem detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 19.10.2019, 16:50 21.10.2019, 13:42
Belediye Başkanlığı Bay ve Bayan Daimi 29 Büro Memuru Alıyor

Belediye Başkanlığı uhdesinde bulunan Belediye şirketi tarafından istihdam edilecek bay ve bayan daimi 29 büro memuru alımına ilişkin olarak başvuru tarihi 23 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olup 24 Ekim 2019 tarihi mesai bitiminde sona ereceği ilan edilmiştir.

Başvurular Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Emek Personel Limited Şirketi tarafından kabul edilecek olup Belediye binasında başvurularını yapacaklardır. Kadro dağılımları ise 2 kişi büro memuru Bodrum, 2 kişi Fethiye, 2 kişi Marmaris, 3 kişi Ula, 1 kişi Milas ve 18 kişi ise Menteşe ilçesinde istihdam edileceği ilan edilmiştir. Ayrıca 1 kişi kesim hane işçisi olarak alınacak olup Milas ilçesinde istihdam edilecektir. 28 büro memuru alımı ve 1 kişi kesim hane işçisi toplam 29 daimi personel alımı ilanı yapılmıştır.

Büro memuru alımı için yayımlanan ilan aşağıda resim ile gösterilmiştir.

Büro memuru olmak isteyen adayların en az lisans mezunu olması bilgisayarı iyi derecede kullanma ve bütçe muhasebe gibi konularda deneyimli olma şartları aranmaktadır.

Kesim hane işçisi alımı için yayımlanan ilan aşağıya resimli olarak çıkartılmıştır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)