Belediye Başkanlığı Bay Bayan İtfaiye Eri Alımı

Belediye yayımladığı ilan ile 2018 55 KPSS puanlı bay bayan itfaiye eri alımı yapacağını duyurdu. İlan kılavuzu yayınlanmış olup başvuru şartları ve tüm detaylar haberimiz içeriğinde mevcuttur. İşte detaylarıyla itfaiye eri alımı…

Kamu Personeli Alımı 09.12.2019, 00:13
Belediye Başkanlığı Bay Bayan İtfaiye Eri Alımı

Yayımlanan ilan kılavuzuna göre Belediye Başkanlığı 2018 yılı 55 KPSS puanlı bay bayan itfaiye eri alımı yapacağını duyurmuştur. Kılavuz Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanmış olup başvuru şartları neler.

Devlet memurluğu alımı sayılan bu ilan sözlü sınav ile yapılacaktır. Ancak 2018 yılı minimum 55 KPSS puanlı bu alıma öncelik KPSS puan şartı sonra ise mülakat yapılacaktır. Alınacak itfaiye erleri sürekli kadro statüsünde istihdam edileceklerdir.

İtfaiye eri alım şehri Elazığ il sınırları içerisinde bulunan Bükardi Belediyesinde istihdam edilecektir. İlgili adayların başvuruları 6 – 10 Ocak 2020 tarih aralığında mesai saatleri içerisinde şahsen müracaatlar alınacağı duyurulmuştur.

Başvuru şartları: lisans mezunları arasından olup her hangi bir fakülte mezunu olması yeterli olup 2018 yılı KPSS – P3 lisans türü en az puan türünden 55 puan almış olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması, 30 yaşını doldurmuş olması, bayanlarda 1.60 boy şartı ve erkek adaylarda 1.67 boy şartı bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için aşağıda bulunan ilan kılavuzunu tıklamanız yeterlidir.

Bükardi Belediye Başkanlığı 2018 KPSS ile itfaiye eri alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)