Belediye Başkanlığı 97 Şoför Alımı! Bugün Sona Eriyor

Yayımlanan kurum dışı ilan ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere 97 şoför alımı yapılacaktır. İlgili adayların başvuruları şahsen yapılacağından dolayı bugün sona erecek ilanı kaçırmamaları gerekmektedir. İşte tüm detayları…

Kamu Personeli Alımı 27.11.2019, 01:29
Belediye Başkanlığı 97 Şoför Alımı! Bugün Sona Eriyor

Belediye uhdesinde alınacak 97 şoför belediye hizmet araçlarında farklı görevlerde ve kadrolarda istihdam edileceği duyurulmuştur. Ayrıca ilgili adaylardan yaş şartı arasında 25 yaşın altındaki adaylar kabul edilememektedir.

Başvuru 26-27 Kasım belediyeden yapılacak; Belediye şahsen müracaat edilecektir. Mesai saatlerinin kaçırılmaması önem arz etmektedir. 27 Kasım mesai saatine kadar, Yenişehir Mahallesi, Aziz Mahmutoğulları Cad. Büyükşehir Belediyesi Kültür Kongre Merkezi No:21 Yenişehir/Diyarbakır adresinden başvurular kabul edilmektedir.

Başvurular için ehliyet fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, SRC ve psikoteknik belgeleri fotoğraf ve nufüs kayıt örneği alınarak belediyeye şahsen teslim edilecek.

Başvuru şartları arasında: Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin yayımladığı alım duyurusunda en az 25 en çok 45 yaşında olma şartı vardır. Ayrıca adayın 5 yıldır kullandığı E sınıfı ehliyete de sahip olması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)