Belediye Başkanlığı 8 Memur Alımı Başladı

Belediye başkanlığı yayınlamış olduğu ilanla Ortaöğretim, Önlisans, Lisans mezunu ve KPSS 55 puana sahip adayların başvurabileceği 8 Zabıta Memuru alımı Yayınlandı. Sonbaşvuru tarihi 22 Kasım 2018 olup çalışma Adresi Eynesil Belediye Başkanlığı / Giresun

Kamu Personeli Alımı 02.11.2018, 06:38 03.11.2018, 00:02
Belediye Başkanlığı 8 Memur Alımı Başladı

Ortaöğretim ( lise ve dengi okul ) mezunu 3 kişi Zabıta Memur Alımı için adayların KPSSP94 puan türünden en az 55 almış olması gerekmektedir.

Önlisans ( herhangi bir önlisans programı mezunu ) 2 kişi Kamu Personeli alımına başvuru yapacak adayların KPSSP93 puan türünden 55 puan almış olması gerekmektedir.

Lisans mezunu ( herhangi bir lisans bölümü mezunu ) 3 kişi Zabıta Memuru alımına adayların KPSSP3 puan türünden 55 puan almış olması şartı aranmaktadır.

Başvuru genel şartları ise: Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından faydalanıyor olmak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile bu suçlardan hüküm giymemiş olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini ertelemiş, yapmış veya muaf olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir bedensel veya akıl hastalığı bulunmamak ve güvenlik soruşturmasında göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

Adaylar iş talep formu ile ( belediyenin internet sitesinden veya kurumdan temin edilebeilir ), nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, KPSS sonuç belgesinin ÖSYM'nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, 2 adet fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak), görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı ile beraber 16 Kasım 2018 tarihinden itibaren son başvuru tarihi olan 22 Kasım 2018 tarihine kadar istenen belgeler ile beraber Eynesil Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Belediye Başkanlığı başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@