Belediye Başkanlığı 6 Kamu Personeli Alıyor

Belediye başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile Büro personeli, Şoför ve İş makinesi operatörü olarak 6 kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular 8 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2019, 17:02 06.02.2019, 19:17
Belediye Başkanlığı 6 Kamu Personeli Alıyor

Pınarbaşı Belediyesi ( Kayseri ) 4 kişi Büro personeli alımı yapılmaktadır. Daimi statüde alım yapılacak olup adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. KPSS şartı aranmayan personel alımına başvurular 7 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup 8 Şubat 2019 tarihinde sona erecektir Adayların istenen belgeler ve varsa sertifikalar ile Pınarbaşı Belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Pınarbaşı Belediyesi 1 kişi iş makinesi operatörü olarak alım yapılmaktadır. Belediye personel alımına adayların ilgili iş makinesi ehliyeti ve belgeler ile beraber belediye personele müracaat etmek gerekiyor.

Belediye personel alımı 1 kişi şoför olarak yapılmaktadır. Kamu personeli alımı için başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olması ve B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını son başvuru tarihine kadar belediye personele yapacaklardır.

Kamu personeli alımı yapan belediye başvurular için başlangıç tarihi 7 Şubat 2019 tarihinde başlayacak olup 8 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olanların Büro personeli alımı için en az lise mezunu olması, İş makinesi operatörü alımında ilgili ehliyete sahip olmak ve Şoför alımında B sınıfı ehliyete sahip olmak şartları vardır. Tüm alımlarda başvuruların Pınarbaşı Belediyesi personele şahsen yapılması gerekmektedir.

Pınarbaşı Belediyesi 6 Kamu personeli alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)