Belediye Başkanlığı 31 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile en az ilkokul mezunu KPSS şartı aranmayan çeşitli ünvanlarda 31 kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular 11 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup aynı gün ( 11 Şubat 2019 ) mesai bitim saatinde sona erecektir. Başvuruların şahsen yapılması gerekiyor.

Kamu Personeli Alımı 10.02.2019, 09:55 10.02.2019, 14:43
Belediye Başkanlığı 31 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

İmranlı Belediyesi ( Sivas ) 3 kişi Büro personeli olarak istihdam edilecek olup, Başvuru yapacakların en az ilköğretim mezunu olması yeterlidir. Kamu personeli alımı için başvuru yapacaklardan herhangi bir özel veya KPSS şartı aranmamaktadır.

İmranlı Belediyesi  1 kişi iş makinası operatörü alımına başvuru yapacakların en az ilköğretim mezunu olması ve G sınıfı sürücü belgesi sahibi olma şartı vardır. İmranlı belediye başkanlığı yayınlamış olduğu ilana başvuruların sadece 11 Şubat 2019 tarihinde mesai bitimine kadar süre olduğundan adayların bu süre içerisinde başvurularını şahsen İmranlı Belediyesi personele yapılması gerekmektedir.

İmranlı belediye başkanlığı 5 kişi Şoför alımı yapılmakta olup; Başvuru yapacak olanların E ve C sınıfı ehliyet sahibi olması şartı vardır.

Belediye Başkanlığı 1 kişi beko loder operatörü alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin G sınıfı ehliyete sahip olması şartı vardır. Ayrıca 14 Kişi beden işçisi olarak alınacak olup başvuru yapacakların ilköğretim mezunu olması yeterlidir.

İmranlı Belediyesi 1 kişi su tesisatçısı 1 kişi elektrikçi 1kişi kaynakçı ilköğretim mezunu personel alımı yapılmaktadır. Başvuruların şahsen 11 Şubat 2019 Tarihinde yapılması gerekmektedir.

Belediye Başkanlığı 31 Kamu Personeli Alımı ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Tülün ÇELİK 2 yıl önce
Ben engelliyim kpss den kpss den 64aldım lise mezunuyum ama hiçbir şey yapmadım yerleşemedin şuanda işsizim
Lütfi can 2 yıl önce
Torpilim iz varmı benim yok