Belediye Başkanlığı 30 Personel Alıyor! Başvuru Başladı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında Bursa Belediyesi 30 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuruya en az ilkokul ve en fazla lise mezunu adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 27.02.2020, 19:10
Belediye Başkanlığı 30 Personel Alıyor! Başvuru Başladı

Yerel yönetimler kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarınca istihdam edilmek üzere personel alımları devam etmektedir. Yeni ilan ile Bursa Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile en az ilkokul en fazla lise mezunları arasından 30 personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

İlgili adaylar Bursa Kestel Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere ilan edilen 30 personel alımı beden işçisi olarak yapacak olup 5 ay 29 gün süreli 30 personel alımına ilkokul ve lise mezunları arasından yapacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular başlamıştır.

İlgilenen adaylar için İŞKUR iş ilan 00005425469 numaralı ilana Türkiye İş Kurumu resmi web sayfası üzerinden online olarak başvurularını yapacaklardır. Son başvuru tarihi 2 Mart 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir. Başvurusu kabul edilen adaylar Bursa Kestel (Eski Kültür Merkezi) adresinde 5 Mart 2020 tarihinde kura çekimi yapılarak alınacak personeller belirlenecektir.

Kestel Belediye Başkanlığı 30 işçi alımına ilçede ikamet eden adaylar arasından yapılacak olup başvuruya 18 ila 60 yaş aralığında olan adayların başvuruları kabul edileceği ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)