Belediye Başkanlığı 24 Şoför ve Beden İşçisi Alımı

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilan ile Kaş Belediye Başkanlığı 24 şoför ve beden işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ile detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 19.05.2020, 14:51 22.06.2020, 20:32
Belediye Başkanlığı 24 Şoför ve Beden İşçisi Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında Kaş Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 22 beden işçisi ve 2 şoför alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak 24 personel alımı son başvuru tarihi 22 Mayıs 2020 tarihi olarak ilan edildi.

22 şoför alımı şartları neler; T.C vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, 18 yaşını doldurmuş olması, Herhangi bir işte sigortalı olarak çalışmıyor olması, C sınıfı ehliyete sahip olması, Kaş ilçesinde ikamet ediyor olması ve 657 sayılı kanunun 48 maddesinde belirtilen şartlara haiz olanlar başvurularını yapabilirler.

2 beden alımı şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum olmaması, 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde şartlara haiz olması, Emekliliğe hak kazanmış olmaması, Her hangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ve Kaş ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgeler; Özgeçmiş (CV) iş başvuru formu verilmesi istenmektedir. Başvuru kılavuzu aşağıda verilmiştir.

Antalya Kaş Belediyesi ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ramazan ertek 10 ay önce
Şöfer beden işçi si