Belediye Başkanlığı 22 Sürekli İşçi Alımı Yapılıyor

Turhal Belediye Başkanlığı tarafından yapılan resmi ilan ile iş kanununa tabi 22 sürekli işçi alımı başvuruları 25 Şubattan itibaren işkur üzerinden yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 20.02.2019, 15:56 20.02.2019, 16:31
Belediye Başkanlığı 22 Sürekli İşçi Alımı Yapılıyor

Turhal Belediyesi müdürlüklerinin ihtiyaçları doğrultusunda 22 kişi en lise mezunu olan yangına ilk müdahale işçisi, yangında mal kurtarma işçisi, bilgisayar destekli proje çizim elemanı, örtü altı sebze yetiştiriciliği(Seracı), gaz altı kaynakçısı, motorlu araçlar teknolojisi, argon kaynakçısı, taş ve tuğla duvarcısı, fotoğrafçı, kameraman, cenaze levazımatcısı, vardiya amiri, güvenlik hizmetleri, bilgi işlem destek elemanı, doğalgaz tesisat teknisyeni, bahçe bakım elemanı işçisi, geomatik mühendisi, radyo ve Tv tamirciliği meslek kollarında sürekli işçi alacaktır.

Turhal Belediyesi 22 sürekli işçi alımında adayların branş bazında bütün şartları taşımaları gerekmektedir. Adayların 18 yaşından büyük olması, kamusal hakları kullanmaktan yoksul bırakılmamış olması, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanması, her aday sadece işkur üzerinden bir meslek koluna başvurabilecektir. Adayların görevlerini devamlı yapmasına engel sağlık probleminin bulunmaması, adayların başvurunun son günü itibariyle meslek kadrolarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz olması gerekmektedir. Adayların Tokat Turhal ilçesinde ikamet etmesi şartı bulunmaktadır.

Başvurmak isteyen adayların 25 Şubat 2019 ile 01 Mart 2019 tarihleri arasında işkur üzerinden başvurularını online yapmaları gerekmektedir.

Tokat Turhal Belediyesi 22 sürekli işçi alımı ilanını incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Lutfi Can 2 yıl önce
Torpilim yok beni almazlar
Serdar 2 yıl önce
İşkura gittim böyle bir ilan bulunamadı bunasıl bir çelişki ne dolaplar dönüyor bilgisi olan varmı.