Belediye Başkanlığı 20 Kişi Kamu Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Mimar, Mühendis, Öğretmen, Büro Görevlisi, Danışma Görevlisi, Aşçı Yardımcısı ve Şoför 20 kişi Belediyede istihdam edilmek üzere Kamu personeli alımı yapıyor. Son başvuru tarihi 30 Mayıs 2019 olarak ilan edilmiştir. Başvuru detayı için…

Kamu Personeli Alımı 22.05.2019, 20:27 23.05.2019, 14:37
Belediye Başkanlığı 20 Kişi Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre Zonguldak Ereğli Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere Mimar, Mühendis, Öğretmen, Büro Görevlisi, Danışma Görevlisi, Aşçı Yardımcısı ve Şoför 20 kişi kamu personeli alınacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar şahsen başvuruları kabul edilecek olup 30 Mayıs 2019 tarihinde sona gerecektir.

Araç filo sorumlusu 1 kişi en az 1 yıl deneyimi olan E sınıfı sürücü belgeli lisans mezunu adaylar başvuruları kabul edilmektedir.

Aşçı yardımcısı 1 kişi bayan alımı için en az ilköğretim mezunu olması ve en az 2 yıl deneyim sahibi olanların başvurusu alınıyor.

Büro memuru genel 2 kişi için en az lise mezunu olması şartı ile bilgisayar kullanan B sınıfı ehliyet sahibi ve 5 yıl tecrübe sahibi olanlar başvurabilir. İki bayan olarak alım yapılacak.

Şoför 2 kişi 5 yıl tecrübeli olan askerlikle ilişiği olmayan başvuru yapabilir. SRC 1 2 3 4 Belge sahipli ve pisikoteknik sertifikası olması istenmektedir.

Danışma görevlisi alımı 1 kişi lisans mezunu  5 yıl deneyim sahibi ve erkek olanlar başvuruları kabul edilmektedir.

Fizik öğretmeni alımı 1 kişi 3 yıl tecrübe sahibi ve okul dönemlerinde bilgisayar destekli çalışmalar yapabilecekler başvuruları kabul ediliyor.

Mimar ve çevre tasarımcısı alımı 1 kişi için bayanlar arasından,  lisans mezunu olması ve ileri seviyede İngilizce bilmesi isteniyor.

İnşaat mühendisi alımı 1 kişi lisans mezunu tecrübeli ve İngilizce bilgisine sahip olması istenmektedir.

Ereğli Belediye Başkanlığı personel alım kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Inci 2 yıl önce
Amerikaya başkan mı alıyorsunuz lan gençlikle alay etmeyin 3 yıl 5 yıl tecrübe reziller
Rant 2 yıl önce
Büro görevlisi=>B sınıfı ehliyet+Bilgisayar kullanan+deneyim+bayan+(elden başvuru). o değil de bu şartları ilanı hazırlayanlar taşıyorsa gelsin kütüphanede çalışmak için yer tutacağım.Babanızın çiftliği değil orası KAMU tüzel kişiliği :)