Belediye Başkanlığı 2 Veri Hazırlama Memuru Alımı

Tokat Baydarlı Belediyesi yayınladığı ilan ile KPSS 65 puanla 2 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 27.04.2020, 00:01
Belediye Başkanlığı 2 Veri Hazırlama Memuru Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarının yayınladığı ilanlar ile kamu personeli alımları devam etmektedir. Tokat Baydarlı Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 2 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapılacağı duyuruldu.

Adaylar için başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, lise ve dengi okullardan mezun olması, MEB Milli Eğitim Bakanlığı Bilgisayar sertifikasına sahip olması, KPSS-P94 puan türünden en az 65 puan almış olması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması, askerlik çağına gelmemiş veya ertelenmiş olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48 inci maddesinin A fıkrasında belirtilen şartlara haiz olunması gerekmektedir.

Başvuru için istenilen belgeler; Nüfus cüzdan fotokopisi, diploma ve mezuniyet belgesi aslı veya noter onaylı örneği, e devlet üzerinden barkodlu çıktısı. KPSS sonuç belgesi, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmadığına dair beyan, MEB onaylı bilgisayar sertifikası, 2 adet biyometrik fotoğraf ve kurum resmi web sayfası üzerinden başvuru formu istenmektedir.

Adayların başvuru yer ve tarihi nasıl; Başvuruda istenilen belgelerle birlikte 1 Mayıs ile 5 Mayıs 2020 tarih ve saat 17:00 a kadar başvurularını posta yolu, şahsen veya kurumun resmi web sayfası üzerinden yapılacaktır.

Tüm detaylar için ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)