Belediye Başkanlığı 15 Kamu Personeli Alıyor (9 Şubat 2019)

Belediye başkanlığı yayınlamış olduğu ilan ile KPSS şartsız İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu adaylarında başvuru yapabileceği 15 Kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup 12 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 09.02.2019, 16:23
Belediye Başkanlığı 15 Kamu Personeli Alıyor (9 Şubat 2019)

Çivril Belediyesi ( Denizli ) 15 Kamu personeli alımına bay / bayan ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu tüm adaylar başvuru yapabilecek olup KPSS şartsız belediye personel alımına alınacak personeller Beden işçisi olarak istihdam edilecektir. Personel alımına başvuru yapan adaylar arsında sözlü sınav ile alım yapılmaktadır.

Alınacak personeller Çivril Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Bünyesinde istihdam edilmek üzere alım yapılmaktadır. Beden işçisi alımı için başvuru yapacakların; en az İlköğretim mezunu olması, MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşlerde Kurs Bitirme Belgesi sahibi olmak gerekmektedir.

Kamu personeli alımı için başvuru yapacak adayların 08 Şubat 2019 ile 12 Şubat 2019 tarihleri arasında ilkokul-orta-lise-fakülte-lisansüstü öğretim düzeyinde İŞKUR üzerinden ilan edilecek olup başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.
Belediye personel alımına başvuru yapan adayların İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 18 Şubat 2019 ile 22 Şubat 2019 tarihleri arası, Çivril Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Çivril Belediyesi 15 Sürekli işçi alımı ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hamza cobanli 2 yıl önce
Tesisatci 15 yıl calisyorum