Belediye Başkanlığı 11 Şoför ve Büro Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında 11 şoför ve büro işçisi alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak adaylar için şartlar ve ilan kılavuzu haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 30.04.2020, 02:10
Belediye Başkanlığı 11 Şoför ve Büro Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarında Koronavirüs salgını nedeniyle bir süre duran kamu personeli alımı hız katarak devam etmektedir. Son olarak Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 11 şoför ve büro işçisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ile kılavuz aşağıda verilmiştir.

9 Büro İşçisi Alımı Başvuru Şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Askerlikle ilişiğinin bulunmaması. Mesleği ile ilgili yeterlilik belgesini ibraz etmesi, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahrum bulunmaması ve Erba ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İlan metni resimli olarak aşağıda verilmiştir.

2 Kamyonet Şoför Alımı Başvuru Şartları; T.C vatandaşı olması, Askerlikle ilişiğinin bulunmaması. Mesleği ile ilgili yeterlilik belgesini ibraz etmesi, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahrum bulunmaması, Erba ilçesinde ikamet ediyor olması ve Kamu haklarından mahurum bulunmayan adayların başvuruları kabul edilecektir. Adaylar daha detaylı incelemek için ilan kılavuzu aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Yukarıdaki ilanlara 30 Nisan 2020 tarih  09:00 ile 16:30 ve saatte başvurular e-mail üzerinden alınacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)