Belediye 65 Kamu Pesoneli Alımı KPSS'siz

Başvurularda KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru yapacakların 21 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapması gerekmekte olup Adaylar başvuracakları unvan durumlarına göre eğitim şartları aşağıdaki gibidir.

Belediye 65 Kamu Pesoneli Alımı KPSS'siz

Kamu Personeli Alımı 65 sözleşmeli büro ve teknik personel alımı bulunmaktadır. 15 kişi teknik peronel 15 kişi büro elemanı ve 20 kişi beden işçisi toplam 65 kişi alınacaktır. Başvurular KPSS şartsız yapılabilir. Başvuru yapacakların 21 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Adaylar başvuracakları unvan durumlarına göre eğitim şartları aşağıdaki gibidir.

Nilüfer Belediyesi ( Bursa ) Yayınlanan ilana göre 15 teknik personel olarak tekniker, teknisyen ve mühendis alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak için Adayların diploma fotokopisi ve kimlik fotokopisi ile şahsen başvuru yapılacaktır.

20 büro elemanı alımı yapılacak olup lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar 28 Aralık 2018 tarihine kadar Nilüfer Belediyesi Halk evi Hizmet binasında görüşmeye çağrılacaktır.

30 kişi park görevlisi, beden işçisi ve temizlik personeli alımı yapılıyor. Başvuru yapacak olan adaylardan KPSS şartı aranmamaktadır.

Adaylar başvurularını şahsen iş edindirme ofisi üzerinden 21 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar Bursa Nilüfer Belediye Başkanlığına yapılması gerekmektedir.

Nilüfer Belediyesi ( Bursa ) 65 sözleşmeli personel alımı ilan metni tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 08:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 7 ay Önce

Bu nasıl ilan yav hangi teknikeri alicaklar neden internet üzerinden değilde şahsen başvuru yapıyoruz ortada hicbirsey yok tamam anladik kendi adamınızi alacaksınız da bu kadarda göze sokulmaz vAllahi hakkımı helal etmiyorum bu belediyelere cehennemin en dibine sokacam ahirette

Şükran Uzun
Şükran Uzun - 6 ay Önce

İş arıyorum

Dilek nur baş
Dilek nur baş - 6 ay Önce

Tam olarak memur alımları ne zaman olacak ve başvurular nasıl ne zamana kadar yapılacak

uzulen bir anne
uzulen bir anne - 6 ay Önce

cocuklarimiz bos hayellerle kandiriyorsunuz kendi yakinlarinizi yerlestiriyorsunuz bide memur alimi var diyorsunuzbari soylemeyin cocuklarimiz uzulup piskolejileri bozuluyor bunca yil bosunami okuttuk bu cocuklari yazik degilmi bize ne zorluklarla okuttuk simdi bakiyorum bos bos geziyorlar nerde adalet is istiyorum cocuklarima daha nekadar beklicem acaba artik duyun sesimizi belediyelerden bankalardanadliyelerden iskilerden tapu dairelerden kaymakamliktan masebe buralarindan kumruklerden bu islerden birinden kizim icin talep bekliyorum elbet bitanesi duyarli olup doner cocuklar issiz kalmasin insAllah saygilarimla