Belediye 55 KPSS Puanı İle Memur Alımı

55 KPSS Puanı İle personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanları duyrusunda Kozaklı belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere şoför alımı, memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 19.04.2021, 03:41 21.04.2021, 12:15
Belediye 55 KPSS Puanı İle Memur Alımı

Belediye 55 KPSS Puanı İle Memur Alımı

55 KPSS Puanı İle personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanları duyrusunda Kozaklı belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere şoför alımı, memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kozaklı belediye başkanlığı memur alımı ilanı başvuru tarihi 20.04.2021 tarihinde başlayacaktır ve 22.04.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin yaziisleri@kozakli.bel.tr mail adresine belgelerini göndererek başvuru yapabilirler yada belediyeye şahsen başvuru yapabilirler.

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kozaklı şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Kozaklı şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Kozaklı şoför ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Kozaklı şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Kozaklı şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Kozaklı şoför ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Kozaklı şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Kozaklı şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Kozaklı şoför ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kozaklı şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kozaklı şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kozaklı şoför ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kozaklı şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kozaklı şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kozaklı şoför ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)