Belediye 30 Şoför Alımı Yayınlandı Başvuru için Son Günler

Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilanla Belediyeye bağlı birimlerde çalışacak herhangi bir eğitim şartı ve KPSS şartı olmayan 30 kişi Şoför olarak istihdam edileceğini açıkladı. Başvurular başlamıştır, 6 Kasım 2018 taihinde başvurular sona erecektir.

Belediye 30 Şoför Alımı Yayınlandı Başvuru için Son Günler

Batman Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı ve herhangi bir okul mezunu ( ilköğretim, lise , vb. ) şartı aranmadan 30 kişi Otobüs Şoförü olarak Daimi İşçi kadrosunda personel alımı yapacağını ve gerek duyulduğu takdirde belediyeye bağlı diğer birimlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Vardiyalı çalışma şartlarına uyabilecek Otobüs şoförü alımı için adayların D sınıfı ehliyete ( 2016 yılı öncesi alınan E sınıfı ehliyet ) sahip olması ayrıca SRC1 yada SRC2 belgesine sahip olması adayların son 6 aydır Batman ilinde ikamet ediyor olması şartları vardır. Adayların Mülakat ve uygulamalı test sürüşü sınavına tabi tutulacağı alım için 07 Kasım 2018 tarihinde saat 10:00 da görüşme  sözlü sınav ve test sürüşü yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar kimlik kartı veya nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru dilekçesi, nüfus müdürlüğünden alınmış ıslak imzalı aile tablosu ve ikametgah belgesi, İŞKUR iş arayan kayıt belgesi, yukarıda yazılan sürücü belgesi ve ehliyete ait belgelerin fotokopisi ve sabıka kayıt örneği ile beraber batman belediyesi personel birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Batman Belediyesi Şoför alımı ilanı için tıklayınız.

Kamu Personeli Alımı

YORUM EKLE