Belediye 30 Şoför Alımı Yayınlandı Başvuru için Son Günler

Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilanla Belediyeye bağlı birimlerde çalışacak herhangi bir eğitim şartı ve KPSS şartı olmayan 30 kişi Şoför olarak istihdam edileceğini açıkladı. Başvurular başlamıştır, 6 Kasım 2018 taihinde başvurular sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 29.10.2018, 10:09
Belediye 30 Şoför Alımı Yayınlandı Başvuru için Son Günler

Batman Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı ve herhangi bir okul mezunu ( ilköğretim, lise , vb. ) şartı aranmadan 30 kişi Otobüs Şoförü olarak Daimi İşçi kadrosunda personel alımı yapacağını ve gerek duyulduğu takdirde belediyeye bağlı diğer birimlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Vardiyalı çalışma şartlarına uyabilecek Otobüs şoförü alımı için adayların D sınıfı ehliyete ( 2016 yılı öncesi alınan E sınıfı ehliyet ) sahip olması ayrıca SRC1 yada SRC2 belgesine sahip olması adayların son 6 aydır Batman ilinde ikamet ediyor olması şartları vardır. Adayların Mülakat ve uygulamalı test sürüşü sınavına tabi tutulacağı alım için 07 Kasım 2018 tarihinde saat 10:00 da görüşme  sözlü sınav ve test sürüşü yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar kimlik kartı veya nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru dilekçesi, nüfus müdürlüğünden alınmış ıslak imzalı aile tablosu ve ikametgah belgesi, İŞKUR iş arayan kayıt belgesi, yukarıda yazılan sürücü belgesi ve ehliyete ait belgelerin fotokopisi ve sabıka kayıt örneği ile beraber batman belediyesi personel birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Batman Belediyesi Şoför alımı ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
Safterbaşelçin 2 yıl önce
Lisemezunuyum aciköğretim
Cengiz Vural 2 yıl önce
merhaba Acil iş arıyorum
Hüseyin aykan 2 yıl önce
Şoför için yaş 26 05307703063
Mehmet çıftçi 2 yıl önce
Tır şoförüyüm iş arıyorum
Durmuş ali sumbul 2 yıl önce
Meslek lısesı mezunuyum şoförluk kaynak işlerı ilw ilgılı belgelerım var
Abdulhaman ortun 2 yıl önce
Ben iş Sizim bana şoförlük başka iş varsa yapabilirim ehliyetimde var B sinifi
Şenel altındaş 1 yıl önce
D sınıfı ehliyetim var iş arıyorum şuan bostayım mobilya montaj işleride mesleyime dahildir 531 661 67 19