BELBİM Kuruluşu İçin KPSS Şartsız Memur Alımı

Açıklaması gerçekleştirilmiş duyurularda KPSS'siz memur alımı yapılması için İstanbul iş ilanları kapsamında BELBİM birimlerine satın alma ve ihale uzman yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 18.10.2021, 08:35 21.10.2021, 00:08
BELBİM Kuruluşu İçin KPSS Şartsız Memur Alımı

Güncel memur alımı ilanları ile birlikte BELBİM para hizmetleri için başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin stok düzenlemesinden anlamaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri


•    İhale uzmanı alımı son başvuru tarihi 20.10.2021 olarak bildirildi.

•    Satın alma personeli alımı için aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden başvuru yapınız.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

kamu-personel-alimi


Başvuru Şartları


1.    Güncel memur alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin tedarikçi ve sözlü iletişim becerisine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmekte.

2.    Kamu personel alımı için yayınlanmış duyurulara başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin lisans ya da ön lisans mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve tercihen kendi alanlarında 2 yıllık bir deneyime sahip olmaları gerekiyor.

3.    KPSS şartsız devlet görevlisi alımı için çalışmak isteyenlerin yazılı sözlü iletişim becerilerine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve tedarikçi ve stok yönetimi konularında bilgili olmaları gerekmekte.

4.    Tüm adayların depo ve stok yönetimi yapabilmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve piyasa analizi yapabilmeli.

5.    Bütün başvuru sahiplerinin işlere hızlı bir şekilde adapte olabilen, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, çözüm odaklı olmaları, iş disiplinine sahip, dikkatli ve detay odaklı olması ayrıca Office programlarına hakim olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı