BELBİM KPSS'siz Kamu Memur Alımı Yapacak

Kamu memur alımı ilanları doğrultusunda yayını gerçekleştirilmiş olan bilgilerde İBB Belbim birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet analiz uzman yardımcısı alınacak.

Kamu Personeli Alımı 28.10.2021, 00:24 30.10.2021, 11:11
BELBİM KPSS'siz Kamu Memur Alımı Yapacak

Belediye memur alımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin fen edebiyat fakültelerinden mezun olmaları, tercihen bilgisayar mühendisliği mezunu olmaları gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin elektronik para ödemeleri sistemleri hakkında deneyimli olmaları, proje yönetimi ve iş analizi konularında tecrübeli olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


İstanbul Belediyesi BELBİM memur alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak duyuruldu.

Tüm vatandaşların aşağıda yazılı olan link üzerinden başvru işlemlerini yapamaları gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Telefon Bilgisi: 0 212 468 00 00


Başvuru Şartları


BELBİM KPSS'siz Kamu Memur Alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kamu memur alımı ilanları doğrultusunda yayını gerçekleştirilmiş olan bilgilerde başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

İBB Belbim birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet analiz uzman yardımcısı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Bütün başvuru sahiplerinin elektronik para ödemeleri sistemleri hakkında deneyimli olmaları ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı