Bekçi Alımı Ve Bekçi Başvuru Şartları

Bekçi alımı yapılması için açıklanmış iş ilanlarında Bayrampaşa belediyesi içinde görevlendirilmek üzere alım yapılacaktır. Bekçi alımı başvuru şartları Nedir?

Kamu Personeli Alımı 09.12.2021, 00:20
Bekçi Alımı Ve Bekçi Başvuru Şartları

Belediye bekçi alımı yapılması amacı ile açıklanmış duyurulara başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların en az 2 yıl deneyimli olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.


Bekçi alımı başvuru bilgileri nedir?


•    Belediye bekçi alımı için son başvuru tarihi 9.12.2021 olarak açıklandı.

•    Başvurular aşağıda yazılı e-mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılacaktır.

•    bayrampasa@baypas.org

•    Telefon: 0 212 640 52 71


Kamu bekçi alımı başvuru şartları nedir?


1.    Başvuru işlemlerinde bulunacakların yaptığı işte inisiyatif alması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Bayrampaşa belediyesi personel alımı ilanları için görev almak isteyenlerin kriz yönetimi becerisine sahip olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, temsil yeteneğine sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

3.    Askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve idarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışmaları gerekiyor.

4.    Baypaş kurumu için görev almak isteyen vatandaşların araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı