Beden İşçisi Alımı

Belediye başkanlığı tarafından yayınlanmakta olan kamu personel alımı bilgisinde Çanakkale iş ilanları geneli Geyikli belediyesi içinde çalıştırılmak üzere 2 adet beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 06.07.2021, 15:16
Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı

Kocaeli belediyesi 3 beden işçisi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların Geyikli belediyesinin belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Geyikli belediyesi 2 adet beden işçisi alımı son başvuru tarihi 08.07.2021

Geyikli belediyesi 2 tane beden işçisi alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


Cumhuriyet mahallesi Okul caddesi No: 2 Geyikli - Çanakkale

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Geyikli 2 adet beden işçisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Geyikli 2 adet beden işçisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.


Geyikli 2 adet beden işçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Geyikli 2 adet beden işçisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Geyikli 2 adet beden işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Geyikli 2 adet beden işçisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı