BDDK Bünyesine Memur Alımı Yapılacak

Memur alımı yapılması için işi iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 33 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 19.11.2020, 13:17 20.11.2020, 00:03
BDDK Bünyesine Memur Alımı Yapılacak

BDDK Bünyesine Memur Alımı Yapılacak

Memur alımı yapılması için işi iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 33 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

BDDK sözleşmeli personel alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.bddk.org.tr adresi üstünden Başvuru Formu’nun doldurulmak suretiyle elektronik ortamda başvuru işlemlerini gerçekleştirecektir.

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/696187/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/bankacilik-duzenleme-ve-denetleme-kurumu-meslek-personeli-giris-sinavi-ilani

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BDDK sözleşmeli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. BDDK sözleşmeli personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. BDDK sözleşmeli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. BDDK sözleşmeli personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. BDDK sözleşmeli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. BDDK sözleşmeli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. BDDK sözleşmeli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. BDDK sözleşmeli personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. BDDK sözleşmeli personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. BDDK sözleşmeli personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. BDDK sözleşmeli personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - BDDK sözleşmeli personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - BDDK sözleşmeli personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - BDDK sözleşmeli personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)