Bay ve Bayan Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı

Yayınlanan ilan ile bay ve bayan adaylar arasından zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Adaylar KPSS 50 puan ile başvuruda bulunabilir. İlgilenen adaylar için ilan kılavuzu ve başvuru şartları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 12.05.2020, 01:40 22.06.2020, 21:23
Bay ve Bayan Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı

Kamu kurum ve kuruluşları kamu personeli alımı ilanlarına yenilerini eklemektedir. İş arayanlar için zabıta memuru ve itfaiye eri alımı KPSS 50 puan ile Amasra Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere kadrolu olarak atamaları yapılacağı duyurulmuştur.

Zabıta memuru alımı genel başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, kamu yönetimi, işletme veya iktisat lisans programlarından birini bitirmiş olması, İngilizce YDS’ den en az “C” düzeyinde puan almış olması, En az B sınıfı ehliyete sahip olunması, KPSS-P3 puan türünden en az 50 puana sahip olunması gerekmektedir.

İtfaiye eri alımı genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, KPSS-P93 puan türünden en az 50 puan almış olması, En az C sınıfı ehliyete sahip olması, İtfaiye eri kadrolarında özel şartlarda belirtilen sağlık şartlarına uygun olması ve İtfaiyecilik ve yangın güvenliği veya sivil savunma itfaiyecilik önlisans programlarından birinden mezun olanların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuru tarihi; Amasra Belediye Başkanlığı Yazı İşleri ve Kararlar Müdürlüğüne 8 ile 12 Haziran 2020 tarihleri aralığında şahsen başvuruda bulunulması gerekmektedir.

Tüm detaylar için kılavuzu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (6)
Safiye özer 1 yıl önce
Ben oglum için istıyorum kendimde işsız oglumda ne il olsa yaparız ben kendım agcılıkta yaptım yemek üzerıne oglum da ne il olsa yapar kapıcılıkta yaptım hıhen belgem var kapıcılık belgelerımdevar temız lık üzerıne oglumunda var hışen belgesi
Hasan şahin 1 yıl önce
Kendim için iş istiyor
Özkan devük 1 yıl önce
Toprak silindiri opartoruyüm
Boştayim iş ariyorum yardımcı olursaniz Allah razı olsun. 0545 433 5018 numaram
İsmail 1 yıl önce
Bu sınav kaç yıl geçerli
Meryem 1 yıl önce
Trabzonda açılacak mi alım
Yakup Duman 1 yıl önce
İki senedir işsizim iş istiyorum her yerden hacir geliyor issisiz diye