Banka Şubelerine 4 Farklı Kadroda 7 Personel Alımı

Yayımlanan duyuruda 4 farklı pozisyonda 7 banka personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 16.10.2019, 01:34 16.10.2019, 08:08
Banka Şubelerine 4 Farklı Kadroda 7 Personel Alımı

Vakıf Katılım Bankası yayımlamış olduğu ilana göre farklı banka şubelerinde istihdam etmek üzere 4 farklı kadroda 7 memur alımı yapacağını ilan etti. Başvurular online olarak yapılmaktadır.

Başvuru Usulü Nasıl: İlgili adayların başvuruları Vakıf Katılım Bankasının resmi internet sitesine kayıt yaptırmaları gerekiyor. Başvuru için siteye giriş yapıldıktan sonra (Özgeçmiş Bırak) menüsünden kayıt oluşturmaları gerekmektedir.

Aşağıda verilen resimde anlatılan öz geçmiş formunu doldurmanız halinde başvurunun ilk aşaması tamamlanmış olacaktır.

Başvuru Şehirleri ve kadrolar: Banka personel alımı ilanına göre banka şubeleri Aksaray, Tarsus ve Mersin bölgelerinde istihdam edileceği duyuruldu. Aşağıda gösterilen resimde kadro dağılımları, unvanlar ve şehirler görünmektedir. Başvurunun son aşamasında ise ilgili ilanın üzerine gelip tıklamanız halinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru genel şartlar ve öğrenim şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Şube Ticari ve Perakende Pazarlama Yetkilisi alımı için;  İ.İ.B.F - S.B.F  İşletme  veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme  Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri veya Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olanların başvuruları kabul edilecektir. Gişe Görevlisi ve Şube Operasyon Yetkilisi alımı için üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerden mezun olma şartları aranmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)