Banka Memuru Alımı! İş Bankası İŞKUR Personel Alımı

2019 Mayıs Ayı İş Bankası bünyesinde çalıştırılmak üzere İŞKUR aracılığıyla yapılan ilanlarla engelli banka büro memuru alımı yapılacağı ilan edildi. 

Kamu Personeli Alımı 28.05.2019, 15:20
Banka Memuru Alımı! İş Bankası İŞKUR Personel Alımı

İŞKUR tarafından yapılan ilanlar ile Türkiye İş Bankası Anonim Şirketi bünyesine değişik şehirlerde istihdam edilmek üzere 9 kişi engelli personel alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR ilan numaraları ile hangi şehirlere kaç kişi alım yapıldığı haber içeriğindedir.

00004955462 İŞKUR ilan numarası ile iş Bankası Muğla merkez şubesine 3 kişi engelli büro memuru alımında adayların en az ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, Seydikemer, Menteşe, Kavaklıdere, Ortaca, Dalaman, Yatağan, Ula, Muğla Merkez, Milas, Marmaris, Köyceğiz, Fethiye, Datça, Bodrum ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Şartları sağlayan adayların 28 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurularını ilan içeriğinde bulunan telefon numarasıyla irtibat kurarak yapabilirler.

00004970495 İŞKUR ilan numarası ile iş Bankası Çorum merkez şubesine 1 kişi engelli banka memuru alımında adayların en az ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, Çorum ilinde ikamet etmesi, çalışma gücünün en az %40 ından yoksun olduğunu tam teşekküllü hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelemesi gerekmektedir. Şartları sağlayan adayların 06 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet sayfası üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00004976324 İŞKUR ilan numarası ile iş Bankası Kırklareli merkez şubesine 3 kişi engelli banka işçisi alımında adayların en az lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, Vize, Pınarhisar, Lüleburgaz, Kırklareli Merkez, Babaeski adreslerinde ikamet etmesi, çalışma gücünün en az %40 ından yoksun olduğunu tam teşekküllü hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelemesi gerekmektedir. Şartları sağlayan adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından bizzat yapmaları gerekmektedir.

00004999731 İŞKUR ilan numarası ile iş Bankası Afyonkarahisar merkez şubesine 2 kişi engelli bankacılık meslek elemanı alımında adayların en az ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, Kızılören, Hocalar, Evciler, Çobanlar, İscehisar, Bayat/Afyon, Başmakçı, Şuhut, Sultandağı, Sinanpaşa, Sandıklı,  İhsaniye, Emirdağ, Dinar, Dazkırı, Çay, Bolvadin, Afyonkarahisar Merkez adreslerinde ikamet etmesi, çalışma gücünün en az %40 ından yoksun olduğunu tam teşekküllü hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelemesi gerekmektedir. Şartları sağlayan adayların 26 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını bizzat Afyonkarahisar merkez iş bankası şubesine giderek yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)