Banka Bünyesine Makam Şoförü Alımı Yapılacak

Banka bünyesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanında Türk Ekonomi Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere Makam Şoförü alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 24.10.2020, 15:42
Banka Bünyesine Makam Şoförü Alımı Yapılacak

Banka Bünyesine Makam Şoförü Alımı Yapılacak

Banka bünyesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanında Türk Ekonomi Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere Makam Şoförü alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanı son başvuru tarihi 26.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişiler aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Başvuru işlemi yapmadan önce kariyer sitesine üye olmanız gerekiyor.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-holding-makam-soforu-2528062

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Türk Ekonomi Bankası Makam şoförü alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)