Banka Bünyesine Çağrı personeli Alımı Yapılacak

Banka bünyesinde çalıştırılmak için eleman alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanında Türk Ekonomi Bankası birimlerinde istihdam edilmek üzere Çağrı personeli Alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 09.11.2020, 17:28
Banka Bünyesine Çağrı personeli Alımı Yapılacak

Banka Bünyesine Çağrı personeli Alımı Yapılacak

Banka bünyesinde çalıştırılmak için eleman alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanında Türk Ekonomi Bankası birimlerinde istihdam edilmek üzere Çağrı personeli Alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Türk Ekonomi Bankası Çağrı personeli Alımı ilanları için son başvuru tarihi 11.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan vatandaşlar aşağıda yazılmış olan link üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Başvuru işlemlerini gerçekleştirmeden önce kariyer internet sitesine üye olmanız gerekiyor.

İstanbul başvuru linki aşağıdadır

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1200728

Antalya başvuru linki aşağıdadır

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563

ADAYLARDAN İSTENİLMİŞ OLAN BELGELER

1. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Türk Ekonomi Bankası personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Türk Ekonomi Bankası personel ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)