Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 4 Öğretim Görevlisi Alımı Yapmaktadır

Akadamide yer alan eksik kadrolar için tamamlama çalışmaları ve akademik personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Kamu Personeli Alımı 27.04.2019, 10:00
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 4 Öğretim Görevlisi Alımı Yapmaktadır

Akademik personel alımı ilanlarından edinilen bilgilere göre Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Rektörlük bünyesinde hizmet talebi ile öğretim görevlileri alımlarının yapıldığını ve başvuruların kısa süre içerisinde tamamlanması gerektiğini ilan etti.

Üniversite tarafından yapılan açıklamalara göre 3 farklı birime aynı unvanlar ile akademik personel alımı yapılacak olup; istihdam ve hizmet uygunluğu olan akademisyenlerin ayrıca ders verme yükümlülüklerinin olacağı belirtildi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi bünyesinde Gönen M.Y.O içerisinde Tasarım bölümünde 2 akademisyen, Sağlık Hizmetleri M.Y.O’dan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümünde 1 akademisyen olmak üzere ve ayrıca Rektörlük biriminde görevlendirilecek olan 1 akademik personel alımı yapılacağı ibareleri ile detaylar açıklanmaktadır.

Başvuru yapacak olan adayların akademik personel alımı genel şartlarına uygun olmasının akabinde Rektörlük tarafından belirlenen özel şartların da sağlanması gerekmektedir. 

Başvuru yapacak olan akademisyenlerin fotokopi belgeleri kabul edilmeyecek olup; ıslak imzalı evraklar ile 29.4.2019 tarihine kadar ilgili birimlere şahsen veya posta yolu ile evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)