Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Hastaneye Sağlık Personeli Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Balıkesir Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmesi için 7 adet Sağlık Personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 17.12.2020, 11:57 17.12.2020, 16:30
Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Hastaneye Sağlık Personeli Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Balıkesir Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmesi için 7 adet Sağlık Personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli son başvuru tarihi 23.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan kişiler Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi BALIKESİR adresine posta yolu ile yapmaları gerekiyor.

ALIM YAPILAN KADROLAR

5 hemşire alımı

1 ebe alımı

1 fizyoterapist alımı

İLETİŞİM:

0 266 612 14 00 Dahili: 101422-101454-101455-101418

Mail Adresi: idariper@balikesir.edu.tr

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Balıkesir Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)