Balıkesir Üniversitesi 18 Personel Alımı İlanı Yayınladı

İlana göre Ortaöğretim Hemşirelik Ebelik-Hemşirelik bölüm mezunlarının 15 kişi ve ayrıca Tıbbi görüntüle Radyoloji bölümü önlisans mezunu 3 kişi alım ilanına başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 15 Ekim 2018 de sona ercektir.

Kamu Personeli Alımı 01.10.2018, 08:25 01.10.2018, 15:20
Balıkesir Üniversitesi 18 Personel Alımı İlanı Yayınladı

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almayanların başvurabileceği ilana hemşirelik için 2016 KPSS P94 Puan türünden 70 puan almış olmak Radyoloji 3 kişi alımıiçinse KPSS P93 puan türünden 75 puan almış olmak şartı şartı vardır.

Diğer şartlar ise nöbetleşe çalışmaya engel herhangi bir durumunun bulunmaması gerekmektedir. Başvurular Fotoğraflı başvuru farmuyla yapılacaktır. Adaylardan istenen belgeler, fotoğraflı ve eksiksiz doldurulmuş başvuru formu, kimlik fotokopisi, E-Devler çıktısıda kabul edilmek üzere mezun oldukları eğitim kurumundan almış oldukları diplamını aslı ve fotokopisi, Hizmet belgesi ve SGK primini gösteren belgeler.

Başvurular 01 Ekim 2018 tarihinde başlamış olup 15 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecektir. Alımlarda KPPS puan türünden en yüksek puanı olan tercih edilecektir. Ayrıca hemşirelik ilanına 1 yıl süreli yoğun bakımda veya acil serviste çalışmış olma şartı olduğundan bu durumunu gösteren belgeyide teslim etmesi gerekmektedir.

Adaylar istenen belgerle beraber son başvuru tarihine kadar Balıkesir Üniversitesi Personel dairesi Başkanlığına şahsen başvurması gerekmektedir. Aşağıda yer alan linklerden ilanın tam metnine ayrıca başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Eksik belge ile müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Başvuru Formunu İndirmek için TIKLAYINIZ.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Tanju döne 2 yıl önce
Rize de varmı alim bilgi verirseniz seviniriz