Balıkesir Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Balıkesir belediyesi personel alımı kapsamında sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi ve detaylar ilgili vatandaşlara sunuldu.

Kamu Personeli Alımı 07.09.2019, 17:41 07.09.2019, 18:21
Balıkesir Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Türkiye genelinde kamu personeli olarak hizmet vermek için kurum ve kuruluşlar tarafından çıkılan istihdam ilanını bekleyen işsiz vatandaşlar için yeni personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre yerel yönetimler ve belediyeler kapsamında gerçekleştirilecek olan personel alımları için Balıkesir Belediyesinin istihdam yapacağı bilgisi adayların ilgisine sunuldu.

Balıkesir Sözleşmeli Personel Alıyor

Balıkesir kenti içerisinde yerel yönetim hizmet ve faaliyetlerini yürüten Erdek Belediyesi personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlara göre; belediye bünyesinde sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci ve Şartlar

Balıkesir Erdek Belediyesi sözleşmeli personel alımı kapsamında yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre; alımların 1 kişilik kontenjan ile Avukat unvanı dahilinde yapılacağı açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların 11 Eylül 2019 tarihine kadar Erdek Belediyesi yazı işleri müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.


Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)