Balıkesir Belediyesi İlköğretim Lise Mezunu İşçi Alımı İlanı

Balıkesir’de faaliyetlerine devam eden belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 21.08.2019, 09:05 21.08.2019, 09:09
Balıkesir Belediyesi İlköğretim Lise Mezunu İşçi Alımı İlanı

Belediyeler bünyesinde özellikle 2019 personel alımı dahilinde devam eden personel alımı ve işçi alımı istihdam süreçleri kapsamında değerlendirilecek olan yeni istihdamlar ve ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarla birlikte hem iş arayan vatandaşlar aracaı kurumlar vasıtası ile iş bulabilme olasılıklarını arttırıyorlar hem de işverenler bu süreçte kıymetli bir veri olan nitelikli eleman bulabilme sürecinde önemli kazanımlar elde ediyorlar

Balıkesir Erdek Belediyesi’ne İşçi Alımı

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre alımları Balıkesir kentinde faaliyetlerine devam eden Erdek Belediyesi bünyesinde yapılacağı ilan edilirken, Erdek Belediye Başkanlığı konu ile ilgili özel şartlarını da listeledi.

Unvan ve Kontenjan 

Balıkesir Erdek Belediyesi dahilinde istihdam edilecek olan personel için verilen kontenjan ve unvan bilgilerine göre, alımlar 2 kişi olmak üzere Temizlik İşçisi unvanı ile gerçekleştirilecektir. Başvurulardan sonra alımlar kura ile belirlenecek olup, kuralar 12.09.2019 saat:  10:00'da Erdek Belediyesinde Erdek noteri huzurunda gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları

Erdek Belediyesi Temizlik İşçisi kontenjanlarına başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezuniyetine sahip olmaları, temizlik işçiliği yapılacak olan mesleki gereksinimlere ait sertifika ve belgelere sahip olmaları gerekmektedir. Adaylar 00005116509 numaralı İŞKUR ilanından süreci takip edecek olup, belediye binasına veya İŞKUR resmi sitesinden online olarak başvurularını en geç 26.8.2019 tarihine kadar tamamlayabileceklerdir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)