BAKKA Personel Alımı Yapacak

BAKKA tarafından personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan resmi ilanda Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 uzman alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Personeli Alımı 26.11.2020, 13:00
BAKKA Personel Alımı Yapacak

BAKKA Personel Alımı Yapacak

BAKKA tarafından personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan resmi ilanda Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 uzman alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı başvuru tarihi 16.11.2020 tarihinde başlayacak ve 30.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan resmi internet adresi üzerinden başvuru işlemlerini yapması gerekiyor.

ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr

Resmi ilanın linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?7d927a08-e6e9-4981-83d0-9de33cc14d48

Sınav Tarihleri : 22 Aralık 2020 ve 23 Aralık 2020

Sınav Yeri : Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Güney Mah. Zonguldak Yolu Cad. No:36 67600 Kozlu - ZONGULDAK

Telefon -  Faks 0 372 257 74 70 - 0 372 257 74 72

E-posta ik@bakka.gov.tr

İSTENİLEN BELGELER

1. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5.Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor. 

6. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)