Bakım Fabrika Müdürlüğü İlkokul Lise Mezunu Engelli Personel Alımı

Elazığ 54'üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü tarafından engelli nitelikte personel alımı yapılacağı bilgisi yayımlanan ilan ile kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Kamu Personeli Alımı 26.08.2019, 09:55
Bakım Fabrika Müdürlüğü İlkokul Lise Mezunu Engelli Personel Alımı

Kurum ve kuruluşların yanı sıra kent hizmetlerine devam eden bakım fabrika müdürlüklerine de ilgili birim ve unvanlarda, tespit edilen kontenjan ve nitelikler kapsamında yeni personel alımı ve işçi alımı ilanları yapıldığı ilan edilmektedir.

Elazığ 54'üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Personel Alıyor

Yayımlanan personel alımı ve işçi alımları kapsamındaki son duyurularda ve istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre Elazığ 54'üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü bünyesinde personel alımı yapılacağı bilgisi ilan edilmektedir.

Unvan ve Kontenjanlar

Elazığ 54'üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü tarafından yapılacak olan personel alımı ilanında yer alan istihdam unvanı ve kontenjan bilgilerine göre 1 kişi olmak üzere Aşçı unvanı ile personel görevlendirilmesi yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Elazığ 54'üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı alımı için başvuru yapacak olan adayların engelli nitelikte personel olabilme maddelerine uygun olmaları gerekirken, adayların aynı zamanda ilkokul veya lise mezunu olmaları gerekmektedir.  18-35 yaş şartına uygun olan adayların, 3308 Sayılı Kanun ve Mesleki ve Teknik Eğitim Yönetmeliği gereğince aşçılık hususunda Ustalık Belgesine veya 5544 Sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanunu Uyarınca Aşçı (13UY0182-4 AŞÇI) Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip olmak, Mesleki ve Teknik anadolu Lisesi Yiyecek içecek Hizmetleri Bölümü Mutfak veya Aşçılık Bölümü mezunu olmak koşuluna uygun olmaları şartı aranmaktadır.

En geç 31.8.2019 tarihine kadar İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olan başvuruların 00005123314 ilan numarası ile takip edilmesi gerekirken, kura sonucunda belirlenecek olan sonuçlar ise; Elazığ 54'üncü Bakım Fabrika Müdürlüğünde 13.9.2019 saat 14:00-15:00 arasında çekilecek olan kura sonucu belli olacağı açıklanmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Yasemin 2 yıl önce
Ben de merak ediyorum
ibrahim 2 yıl önce
kura sonuçlar açıklandımı