Bakıcı Anne Alımı İlanları

TBMM personel alımı için yayınlanan kamu personel alımı iş ilanı bilgileri dahilinde Ankara iş ilanları geneli içinde Türkiye Büyük Millet Meclisi bünyesinde çalıştırılmak üzere 20 adet Bakıcı Anne alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 15.07.2021, 11:06
Bakıcı Anne Alımı İlanları

Bakıcı Anne Alımı İlanları

Türkiye Büyük Millet Meclisi 20 Bakıcı Anne alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların TBMM Bakıcı Anne alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


•    Türkiye Büyük Millet Meclisi 20 adet Bakıcı Anne alımı son başvuru tarihi 16.07.2021

•    TBMM 20 tane Bakıcı Anne alımı ilanına başvuru için

•    Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

•    Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


•    turkiye.gov.tr/tbmm-baskanligi başvurular online olarak yapılacaktır.


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1.    TBMM 20 tane Bakıcı Anne yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    TBMM 20 tane Bakıcı Anne ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.


3.    TBMM 20 tane Bakıcı Anne yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    TBMM 20 tane Bakıcı Anne duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


5.    TBMM 20 tane Bakıcı Anne ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

6.    TBMM 20 tane Bakıcı Anne yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı