Bakanlık Bünyesine 7000 Lira ücret İle Personel Alımı

Bakanlık bünyesine personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan memur alımı ilanında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 19.10.2020, 08:40 20.10.2020, 13:47
Bakanlık Bünyesine 7000 Lira ücret İle Personel Alımı

Bakanlık Bünyesine 7000 Lira ücret İle Personel Alımı

Bakanlık bünyesine personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan memur alımı ilanında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanı başvuru tarihi 26.10.2020 tarihinde başlayacak ve 06.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuracak olan adayların istenilmiş olan belgeler ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'na posta yolu ile başvurmaları gerekmekte.

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/679303/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/enerji-ve-tabii-kaynaklar-bakanligi-10-sozlesmeli-bilisim-personeli-aliyor

BAŞVURU ADRESİ

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No: 2 06520 Bahçelievler - Çankaya - ANKARA

İSTENİLEN BELGELER

1. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)