Bakanlık Bünyesine 38 Tekniker ve Teknisyen Alımı

Sosyal Hizmetler teknik personel alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 13.11.2020, 10:03 13.11.2020, 13:56
Bakanlık Bünyesine 38 Tekniker ve Teknisyen Alımı

Bakanlık Bünyesine 38 Tekniker ve Teknisyen Alımı

Sosyal Hizmetler Sağlık personeli alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online olarak başvuru yapmak zorunda

ÖZEL ŞARTLAR

1. İklimlendirme-Soğutma bölümü, Soğutma Tesisatçılığı bölümü, Soğutma Tesisatı bölümü, Soğutma ve Havalandırma bölümü, İklimlendirme Teknolojisi bölümü, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2. Yapı Donatım Teknolojisi bölümü, Sıhhi Tesisat bölümü, Tesisat Teknolojisi bölümü, Yapı Tesisat Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

3. Elektrik Teknolojisi ön lisans programından mezun olmak gerekiyor.

4. Elektrik ön lisans programından mezun olmak gerekiyor

5. Elektronik bölümü, Elektrik-Elektronik bölümü, Endüstriyel Elektronik bölümü, Elektrik-Elektronik Teknikerliği bölümü, Elektronik Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

6. 2018 yılı KPSS P93 puan türünden en az 70 puanı olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 38 adet Tekniker alımı ve Teknisyen alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)