Bafra Belediyesi Lise Mezunu Zabıta Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel olarak kamu zabıta alımı için açıklanmış iş ilanları bilgisinde Samsun Bafra belediyesi birimlerinde istihdam edilmek üzere 10 zabıta memuru alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 11.11.2021, 09:11 12.11.2021, 09:28
Bafra Belediyesi Lise Mezunu Zabıta Alımı İlanları Yayınlandı

Son dakika zabıta memuru alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adayların Herhangi bir Ortaöğretim kurumundan mezun olmaları ayrıca KPSS P94 puan türünden 70 puan almaları gerekiyor.


ZABITA MEMURU ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Samsun iş ilanları personel alımı için son başvuru tarihi 12.11.2021 olarak bildirildi.

•    İş başvurusu için bütün adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

•    Resmi ilanın belgesi hemen aşağıdadır ve lütfen inceleyiniz.

•    Bafra Belediyesi Ana Hizmet Binası Büyükcami Mah. Camikebir Sok. No: 1 Bafra/Samsun

•    Başvuru formunu www.bafra.bel.tr internet adresinden indirebilirsiniz.


BELEDİYE ZABITA ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Samsun iş ilanları için başvuru yapacak kişilerin etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve araştırma yapma becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

2.    Bafra belediyesi kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş ya da açığa alınmış olmaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı gerekiyor.

3.    Kamu memur alımı ilanları için başvuru düzenleyeceklerin kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesini yapmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları gerekiyor.

4.    Tüm adayların mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı