Aydın'da 12 Daimi Personel Alımı Yapılacak

Son günlerde birçok belediye, ihtiyacı olduğu personelleri temin etmek için bulunduğu il sınırlarında daimi ya da geçici işçi alımı yapmaktadır. Alım duyurularını kamuoyuyla paylaşan belediye başkanlıkları şartları, başvuru tarihlerini ve mülakat yerlerini de adaylara duyurarak bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Yayımlanan ilanlardan bir tanesi de Aydın il sınırlarında bulunan Koçarlı Belediyesi'nden geldi. İşte alım duyurusunun detayları.

Kamu Personeli Alımı 26.09.2019, 23:45 27.09.2019, 10:22
Aydın'da 12 Daimi Personel Alımı Yapılacak

Belediyelerin güncel işçi alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Yayımlanan duyuruda Aydın Koçarlı ilçe sınırlarında çalıştırılmak üzere 12 daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Alımı yapılacak işçilerin kadro dağılımı da belli oldu. İlana göre 1 tane satın alma şefi, 1 tane idari işler uzmanı, 1 tane sıhhi tesisatçı, 6 tane büro işçisi, 1 tane muhasebe meslek elemanı, 1 tane temizlik görevlisi ve 1 tane de makam şoförü alımı yapılacağı duyuruldu. 

Toplam 12 daimi işçinin alınacağı ilanda şartlar da belli oldu. İlana göre satın alma şefi başvuruları için önlisans bölümlerinden mezun olma ve erkek olma şartı yer alırken idari işler uzmanı için erkek olma ile üniversitelerin işletme bölümünden mezun olma şartı yer almaktadır. 

Sıhhi tesisatçı alımı başvuru şartlarında ise ilkokul mezunu olma şartı yer alıyor. Büro işçisi alımında aranan şartlar arasında ortaokul mezunu olmak ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilme şartları yer alırken muhasebe meslek elemanı için bu şartlar Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilme şartıyla aynı iken lisans mezunu şartı yer almaktadır.

Alım ilanında yer alan diğer bir kadro ise temizlik görevlisidir. Temizlik görevlisi alım şartlarında ilkokul mezunu olma ve bayan olma şartı yer almaktadır. Alınacak makam şoförü alımında aranan şartlar arasında ortaokul mezunu olma, erkek olma ve SRC2 - SRC4 belgeleri ile ehliyet belgesine sahip olma şartları yer almaktadır. 

İlana başvuru tarihi 27 Eylül 2019'da başlayacakken son başvuru ise 28'inde yapılacaktır. Başvurular mail yoluyla yapılacakken ikkocbel@gmail.com mail adresine başvurular gönderilecektir. 30.09.2019 tarihinde uygun adaylar mulakata çağrılacakken mülakat adresi Gündoğan Mahallesi, Çine Caddesi No:16/1 açık adresinde yapılacaktır. 

Aydın Koçarlı Belediyesi 12 daimi personel alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)