Aydın Müze Müdürlüğü 15 İşçi Alacak, Öğrenciler de Başvuru Yapabilecek!

Aydın Müze Müdürlüğü Küçüktepe Höyük Kazısı'nda istihdam etmek üzere 15 işçi alacak. Yayınlanan duyuru da öğrencileri memnun edecek madde de bulunuyor. Alınacak işçiler Aydın Koçarlı da kazı çalışmasında çalışacak. İşte işçi alım duyurusunun detayları ve başvuru şartları.

Kamu Personeli Alımı 21.09.2019, 13:13 21.09.2019, 21:03
Aydın Müze Müdürlüğü 15 İşçi Alacak, Öğrenciler de Başvuru Yapabilecek!

Belediye ya da resmi kurumlara personel alımına bir yenisi daha eklendi. Yayınlanan duyuruda  Aydın Koçarlı da kazı çalışmasında istihdam edilmek üzere alınacak 15 personelin başvuru şartları ve başvuru adresi belli oldu.

Son başvuru tarihinin 30 Eylül 2019 olduğu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar Aydın Küçüktepe Höyüğü'ne müraacat etmeleri gerekmektedir. İrtibata geçilecek kişinin de duyurulduğu ilanda Doç.Dr. Özlem TÜTÜNCÜLER BİRCAN 'ın çalışmalarını yürüttüğü kazıya başvuru yaparken de aynı öğretim üyesiyle irtibata geçecekler.

Kadın ve Erkeğin de başvuracağı ilanda aranılan meslekler arasında Arkeolog, Vasıfsız İşçi ve Arkeolog Öğrencisi de yer almaktadır. 

Müraacat koşullarında arazide çalışmaya sorun olacak bir sağlık durumunun bulunmaması gerekmektedir. 

Başvuru yapacak adaylar, Nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah adresi ve Ziraat Bankası iBAN numarası ile iş ilanına başvurabilecekler.

Aydın Müze Müdürlüğü 15 İşçi Alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)