Aydın Kuşadası Belediyesi 7568 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

KPSS şartsız kamu personel alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanlarında Aydın Kuşadası belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere video prodüksiyon personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.11.2021, 09:35 08.11.2021, 09:24
Aydın Kuşadası Belediyesi 7568 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

Belediye memur alımı kapsamı için açıklanmış iş başvurusu için bütün adayların içerik planlama yapabilecek ve yeni konu hazırlayabilecek bilgi birikiminin olması ve video montajı yapabilecek yetenekte olması gerekiyor.


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Prodüksiyon personeli alımı son başvuru tarihi 12.11.2021 olarak bildirildi.

Kamu personel alımı genelinde Kuşadası belediyesi alımları için başvuru yapacak kişilerin kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Telefon: 0 256 612 86 00


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


KPSS şartsız kamu personel alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanlarında açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Aydın Kuşadası belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere video prodüksiyon personeli alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Aydın Kuşadası Belediyesi 7568 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı İçin duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Belediye memur alımı kapsamı için açıklanmış iş başvurusu için bütün adayların içerik planlama yapabilecek ve yeni konu hazırlayabilecek bilgi birikiminin olması ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı