Aydın Koçarlı Belediye Başkanlığı Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilan kapsamında yayınlanan ilan kılavuzuna göre Aydın Koçarlı Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere beden işçisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.05.2020, 00:26 22.06.2020, 21:41
Aydın Koçarlı Belediye Başkanlığı Personel Alıyor

İŞKUR kurum dışı ilan çerçevesinde yayınlanan ilana göre Aydın İli Koçarlı Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere beden işçisi alımı yapılmaktadır. Koçarlı Belediyesi iş ilan kılavuzu ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, En az ilkokul mezunu olması, SGK kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor, Aydın il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve haz kazanmamış olması, Adli sicil kaydının temiz olması ve belirli suçlardan mahkûm olmayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Adaylardan istenilen belgeler neler; Nüfus cüzdan fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf ve Aile nüfus kayıt örneği istenmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylar için ilan kılavuzu aşağıda resimli olarak verilmiş olup son başvuru tarihi 6 Mayıs 2020 tarihi olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)