Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Aydın büyükşehir Belediyesi ve Koçarlı Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanlar ile personel alımı yapacağını duyurmuş olup başvurular kısa süre içerisinde sona erecektir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi 12 Aralık 2018 tarihinde Kamu Personeli Alımı ilanı yayınlamış olup başvurular 14 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir. Alınacak personel sayısı 1 kişi olarak açıklanmıştır. Önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği Kamu Personeli Alımı alınacak personel Tıbbi Laboratuvar teknikeri olarak istihdam edilecektir. Başvuru yapacaklardan KPSS şartı aranmamaktadır.

Belediye Kamu personeli alımı adayların ekip çalışmasına müsait çözüm ve gelişim odaklı, en az iki yıllık mesleki tecrübeye sahip adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak olanların CV lerini abbpersonelas@gmail.com adresine gönderek başvuru yapılacaktır. Diğer bilgiler ve başvuru yolları için aşağıdaki kılavuza bakabilirsiniz.

Aydın Koçarlı Belediyesi 1 kişi İşçi ( çöp toplama işi ) olarak alınacak personelin askerlik hizmeti ile ilgili herhangi bir ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. 11 Aralık 2018 Tarihinde yayınlanan ilanın son başvuru Tarihi 12 Aralık 2018 ( Bugün) sona erecektir. Başvuru yapacak adayların Koçarlı Belediyesi Personelden temin edecekleri başvuru dilekçesi ve diğer belge ve sertifikalar ile beraber şahsen başvuru yapılacaktır. Başvuru yapacakların Koçarlı ilçesinde ikamet eden veya edebilecek olanların başvuruları kabul edilecektir.

Aydın büyükşehir Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Aydın Koçarlı Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal Yozgatlı
Celal Yozgatlı - 2 ay Önce

Bende baş vurmak istiyorum