Aydın Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Güncel Memur Alımı

KPSS'siz memur alımı ilanları içerisinde yayınlanmış olan Güncel kamu ilanları bilgisinde Aydın Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavsız büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 04.12.2021, 00:01 06.12.2021, 08:21
Aydın Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Güncel Memur Alımı

Aydın iş ilanları kapsamında açıklanmış kamu personel alımı için başvuru yapmak isteyen adayların 18 yaş ile 50 yaş arasında olmaları, Aydın il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları ve lisans mezunu olmaları gerekiyor.


AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MEMUR ALIMI


ABB büro görevlisi alımı son başvuru tarihi 6.12.2021 olarak bildirildi.

İş başvurusu yapmak isteyen bütün vatandaşların belediye başkanlığı personel daire müdürlüğüne şahsen başvuru yapması gerekiyor.


KPSS ŞARTSIZ GÜNCEL MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Aydın belediyesi personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin büro ve evrak işlerini takip edebilmeli, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kuruma gelen broşür, promosyon gibi ürünlerin depoya taşınmasını ve istiflenmesini yapabilmeli ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Büro elemanı alımları için görev almak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İş başvurusu yapacak olan kişilerin işleri eksiksiz yerine getirmesi, Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması, iletişim becerilerine sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı genelinde açıklanmış ilanlar için başvuru düzenleyeceklerin özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı