Aydın Büyükşehir Belediyesi 18 Kamu Personeli Alımı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla 18 Kamu personeli alımı yapılacak olup başvurular CV göndererek online olarak 18 Ocak 2019 tarihine kadar yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 17.01.2019, 10:20
Aydın Büyükşehir Belediyesi 18 Kamu Personeli Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi 8 kişi Beden işçisi olarak istihdam edilecek personel; taşıma, kaldırma, vd. işlerde kol gücünü kullanabilme ayrıca kürek, el arabası vb. basit işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanabilmek gerekiyor. Kamu personeli alımı için başvuru yapacak adayların 18 Ocak 2019 Tarihine kadar CV’lerini abbpersonelas@gmail.com adresine e-posta gönderilerek yapılması gerekmektedir.

Belediye personel alımı 10 kişi Bekoloder alımına başvuru yapacak adayların; Bekoloder kullanımı konusunda ehliyet, belge ve deneyime sahip olması, en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması ve ilgili meslekte tecrübe sahibi olması şartı aranmaktadır. Başvuru yapacakların son başvuru tarihine kadar belirtilen e-posta adresine gönderilecek CV ile yapılacaktır.

Belediye Başkanlığı personel alımına CV ile başvuru yapan adaylar arasında değerlendirilen ve sadece olumlu sonuç çıkması halinde adaylara geri dönüş yapılarak görüşme yeri, tarihi ve saati ayrıca bildirilecek olup bu nedenle başvuru sırasında geçerli bir mail adresi ve cep telefonu numarası CV içerisine eklenmelidir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi 18 Kamu Personeli Alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
zeycan goktas 2 yıl önce
selam ben ise girmek istiyom