Aydın Belediyesi 18 ve 50 Yaş Arası Çevre Sağlığı Teknisyeni Alımı

Açıklanmış olan KPSS Şartsız kamu memur alımı ilanları bilgilerinde Aydın Büyükşehir Belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere 1 adet çevre sağlığı teknisyeni alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.10.2021, 00:18 10.10.2021, 12:09
Aydın Belediyesi 18 ve 50 Yaş Arası Çevre Sağlığı Teknisyeni Alımı

Aydın Belediyesi Başkanlığına 18 ile 50 Yaş Arasında bulunan Çevre Sağlığı Teknisyeni Alımı Yapılacak.


KPSS Şartsız kamu memur alımı ilanları kapsamında Aydın Büyükşehir Belediyesi başkanlığı içerisinde çalıştırılmak için 1 adet çevre sağlığı teknisyeni alımı yapılacak.

KPSS'siz belediye memur alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin 50 yaşından küçük olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


Aydın teknisyen alımı son başvuru tarihi 11.10.2021 olarak açıklandı.

Başvurular şahsen kurum adresine yapılacaktır.

Ramazan Paşa Mahallesi İstiklal Caddesi No: 1 Efeler/Aydın

Telefon Bilgileri: 0 256 213 40 09


Başvuru Şartları


Efeler belediyesi personel alımları için bütün adayların tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve TC vatandaşı olmaları gerekmekte.

Kamu iş ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin 18 yaşı ile 50 yaş aralığında olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve gerekli eğitimi almış olmaları gerekmekte.

Belediye işçi alımı için görevlendirilmek isteyenlerin Aydın il sınırları içinde oturuyor olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması gerekiyor.

KPSS şartsız kamu personel alımı için başvuru işleminde bulunacakların Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve analitik düşünmeye ve hızlı bir şekilde problem çözme kabiliyetine sahip olmaları gerekmekte.

Bütün başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin dosya işlerine önem vermesi ve bunu düzenli yapması ayrıca ekip çalışmasına uygun, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık olmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı