Avrasya Üniversitesi 38 Öğretim Görevlisi Alımı Başvuruları Başladı

Avrasya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından farklı fakülte ve birimler için 38 farklı kadro açıldığı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 05.09.2019, 07:45
Avrasya Üniversitesi 38 Öğretim Görevlisi Alımı Başvuruları Başladı

Yayımlanan ilanlar ve istihdam için yapılan kamuoyu duyuruları hakkında çıkılan personel alımı ilanları, başvuru yapacak olan adaylar için büyük bir önem arz ederken söz konusu ilanlar ise resmen duyurulmaya devam ediyor.

Bahsi geçen ilanlar kamu kurum ve kuruluşları dahilinde olsa da milyonlarca vatandaşın takip ettiği üzere, üniversitelerin akademik birimleri tarafından da işçi alımı ve akademik personel alımı ilanları olarak yayımlanıyor.

Bu ilanlara örnek olarak verilebilecek ve son ilanlarda kamuoyunun bilgisine sunulan ilan olarak ön plana çıkan bir duyuruya göre; Avrasya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bir akademik personel alımı yapılacağı bilgisi ilan edildi.

Söz konusu ilanda yer alan bilgilere göre Avrasya Üniversitesi bünyesinde sağlık bilimleri fakültesi ve fen edebiyat fakültesi olmak üzere iki farklı fakültede toplamda 38 kişilik akademisyen kadrosu açıldığı açıklandı.

Başvuru yapacak olan adayların genel akademisyen olabilmek kurallarına uygun olmaları gerekirken, ayrıca her adayın aşağıda yer alan kılavuzda yer alan unvan ve karşılığında belirtilen özel şartlara da uygun olmaları gerektiği ilan edildi.

Başvuru yapacak olan adayların 20 Eylül 2019 tarihine kadar üniversitenin ilgili dekanlıklarına başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

Avrasya Üniversitesi 38 Öğretim Görevlisi Alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)