Avanos Belediyesi İşkur İşçi Alımı Yapıyor

Yeni ilan İŞKUR tarafından yapılan ilan ile Avanos Belediyesine 10 kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak Kamu alımlarına kimler başvurabilecek? Belediye işçi alımlarına ne zamana kadar başvuru yapılabilecek haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 30.05.2019, 19:26
Avanos Belediyesi İşkur İşçi Alımı Yapıyor

2019 İŞKUR kamu personel alımları kapsamında Avanos Belediye Başkanlığına 10 kişi beden kamu işçisi alınacak. Alımların tamamı başvurular içerisinden kura ile yapılacaktır. Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir. Alımların ayrıntıları aşağıdadır.

00005000942 İŞKUR ilan numarası ile 10 kişi belediye işçi alımı için adayların kadın erkek, en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, adayların Avanos ikametli olması, 18 ile 50 yaş aralığında bulunması ve 10  Haziran 2019 tarihine kadar başvuru işlemini tamlaması gerekmektedir.11 Haziran 2019 tarihinde Avanos Belediyesinde Kura çekimi ile alınacak kişiler belirlenecek.

İlan şartları uyan adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)